Ücretsiz Kargo

10000 TL ve üzerinde

Kargo - Taşıma ve Teslimat


Kargo ve Taşıma ve Teslimat

Şirketimizin Sorumlukları:

Gönderi işleminin tüm aşamaları mağazamızın markası altında yapılmayabilir. Ancak mağazamız nihai olarak ürünlerin son kullanıcıya kusursuz şekilde ulaştırılmasından sorumludur. Dağıtım aşamasındaki sorunlarda müşteri ilk olarak bize başvurarak ürününün teslimatını ya da bilgisini sorgulayabilir.

Sipariş Ulaşım Süresi:

Özel durumlar dışında mağazamızdan satın alınan ürünler faturası ile birlikte siparişin verilmesinden itibaren İstanbul içine en geç 3 iş günü, İstanbul dışına ise en geç 5 iş günü içerisinde ulaştırılır. Özel durumlar kapsamına resmi ve bölgesel tatiller, yılbaşı ve birleştirilmiş dini bayram tatilleri girer. Bu tatillerde dağıtım çözüm ortakları çalışmadığından sipariş girişi tarihine bağlı olarak sevkiyat tatil sonrasına kalabilir. Böyle durumlarda sitemiz gerekli uyarıya anasayfasında görünür bir bölümde yer verir.

Kargo :

Mağazamızın taşıma prosedüründeki çözüm ortağı ürünün ulaştırılacağı adrese hizmet açısından değerlendirilir.

Kargo Ücretleri:

Nakliye ücretleri ürün ağırlık ve hacmine gore değişmekte olup bu kargo ücreti sipariş sırasında gözükmektedir. Kargo ücreti alınmayan ürünler ise o ürünle ilgili alanda belirtilmektedir. Arızalanan ve garanti kapsamında olan bir ürününün tarafımıza ürün teslim tarihinden sonra 10 gün içersinde ulaştırılması halinde kargo ücreti mağazamız tarafından karşılanacaktır. Bu tarihten sonra gönderilecek ürünlerin kargo ücreti müşteri tarafından karşılanacaktır. Sipariş verilen bir ürünün (İade koşullarına göre uygun olma şartı ile ) iptal edilmesi ya da iade edilmesi halinde kargo ücreti müşteriye ait olacaktır.

Teslimat Sırasında Ödeme:

Tüm ücretler sipariş aşamasında tahsil edildiğinden teslimat sırasında dağıtım görevlisine herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

 

Kargo ve Sipariş Takibi:

"Sipariş takibi'' bölümü ile siparişlerinizi takip edebilirsiniz.

 

 
©2024 astilla.com.tr Tüm hakları saklıdır.

Size bir kampanya haberimiz var!
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4